Тренажерний зал

 

Рисунок3Тренажерний зал в Бериславському педагогічному коледжі функціонує з 2009 року. Разом з волонтером Корпусу Миру  Лукасом Олсоном із Сполучених Штатів Америки був створений громадський проект із фізичної реабілітації та виграний грант.На кошти отримані від проекту були придбані спортивні тренажери.
Якщо ви твердо наважилися зайнятися собою і своїм тілом, то в ідеалі, тренажерний зал повинен стати для вас другою домівкою. У ньому ви також повинні себе почувати комфортно . Адже тільки така атмосфера дозволить досягти максимальної концентрації на силовий роботі.
Заняття в тренажерному залі — це один із способів тримати себе в тонусі і коригувати свою фігуру у відповідності зі своїми бажаннями, а також виглядати на всі 100.

 

Рисунок2

Тренажерний зал — це «серце » нашого коледжу. Тренажерний зал прекрасно розподілений по зонах (блочних тренажерів, вільних ваг та кардіозони), обладнаний професійними силовими тренажерам і кардіо-обладнанням, для тренування і зміцнення серцево — судинної системи та розвитку загальної витривалості.
Використовуючи всі різноманіття обладнання, ви зробите свої тренування більш ефективними, зможете постійно привносити в них щось нове і цікаве.
Тренування підвищує працездатність, переносимість навантажень, стресів, покращує імунітет, покращує якість життя. Заняття в тренажерному залі загальмовують процес старіння. І чим раніше почати займатися, тим більшу фору на віддалення процесу старіння можна отримати.
Ніколи не пізно займатися в тренажерному залі. У будь-якому віці, в будь-якому стані ви можете стати краще. Ваші зусилля відіб’ються в результаті. Корекція форм тіла можлива лише через роботу над м’язами. Одне схуднення краси не принесе.
Завдяки індивідуально підібраною методикою, в тренажерному залі можна вирішити абсолютно різні завдання : як схуднути, так і набрати м’язову масу, зміцнити спину і поліпшити поставу. Ще одна перевага занять у тренажерному залі — це те, що обсяг та інтенсивність фізичного навантаження підбираються дуже тонко, у відповідності з можливостями кожної людини.

Систематичні силові тренування дозволять Вам:
Бути у відмінній фізичній формі.
Збільшити рухову активність.
Нормалізувати жировий компонент .
Придбати сильні м’язи .
Збільшити метаболізм .
Нормалізувати артеріальний тиск.
Знизити ризик розвитку остеопорозу.
Знизити ризик побутового травматизму .
Зміцнити м’язово -зв’язковий апарат .
Придбати правильну поставу.
Придбати і зберегти привабливу зовнішність .