Секція з волейболу

Brazil's Gilberto Godoy Filho Giba (C) spikes the ball against Cuba's Roberlandy Simon (R) during their men's World League 2009 final round volleyball match in Belgrade July 23, 2009. REUTERS/Marko Djurica (SERBIA SPORT VOLLEYBALL)

Волейбол, що в перекладі означає «літаючий м’яч», — популярна спортивна гра в багатьох країнах світу. Вперше грати у волейбол почали в США у 1895 р. Проста гра, що не потребує дорогого обладнання, швидко поширилася в Японiї, Китаї, на Фiлiпiнах, а пiзнiше — в Європі. У нашій країні ця гра не тільки перетворилась на стрімку мужню атлетичну гру, а й набула всенародної популярності серед різних верств населення.

Мета секції:
формування у студентів стійкої мотивації до збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовки через гру у волейбол.

Завдання:

  • сформувати загальні уявлення про фізичну культуру і спорт;
  • розвинути основні фізичні якості;
  • виховати позитивне ставлення до занять фізичними вправами;
  • сформувати почуття патріотизму, волі до перемоги, сміливості, наполегливості, організованості і дисципліни;
  • популяризувати здоровий спосіб життя.

Секція з волейболу дозволяє розвивати свої здібності в грі, якщо Ви початківець — вивчати ази техніки гри у волейбол, якщо Ви відносите себе до середнього рівня — удосконалювати технічні дії при спілкуванні з м’ячем, розуміти дії команди при веденні гри, і якщо ви вже просунутий аматор, то поряд з володінням м’яча Вам належить пізнавати тактичні дії гравців у команді, брати участь в ігрових діях на поле проти команд з гравцями такого ж рівня, що і Ваш. На кожному тренуванні ведеться постійна підготовка збірної команди коледжу до участі у обласній Спартакіаді з волейболу.

Також в секціях з волейболу Ви будете почувати привітність оточуючих Вас гравців, вчитися у тренера, заводити нові знайомства і отримувати позитивні емоції від спілкування у волейбольному колективі.