Показовий захід з фізичної реабілітації

IMG_0925З метою застосування теоретичних знань з фізичної реабілітації на практиці викладачем Кондратьєвою О.В. було проведено 21 жовтня практичне заняття з фізичної реабілітації в спеціальних медичних групах з залученням студентів 4 курсу. Майбутні вчителі фізичної реабілітації практично продемонстрували як виміряти пульс, артеріальний тиск, частоту дихання, силу кисті. Також студенти – реабілітологи: Ільїна Ірина, Красніцька Анастасія, Бєлоконь Вікторія, Ляшко Тетяна, Федкевич  Наталія, Садовська Валерія показали вправи лікувальної гімнастики, які можна виконувати при найбільш розповсюджених захворюваннях (гіпертонічна хвороба, гіпотонічна хвороба, пневмонія, гастрит).
Викладачами Кондратьєвою О.В., Лактіоновим В.О., Авраменком М.В. були дані конкретні рекомендації щодо здійснення самоконтролю за станом здоров’я студентів у спеціальних медичних групах.
Такі практичні заняття з залученням студентів-реабілітологів випускних груп будуть у подальшому проводитись для відпрацювання методів та прийомів на практиці.

 IMG_0911   IMG_0914

IMG_0929    IMG_0924

      

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.