Фінальні змагання з волейболу

DSCF58373 листопада в спортивному залі Херсонського державного аграрного університету відбулися фінальні змагання з волейболу серед команд вищих навчальних закладів типу: коледж, технікум, які включено до програми студентських спортивних ігор Херсонської області 2015-2016 навчального року.
В змаганнях взяли участь найсильніші збірні студентські команди: Херсонського базового медичного коледжу, Херсонського політехнічного коледжу, Бериславського педагогічного коледжу та Новокаховського політехнічного коледжу.
Перша зустріч нашої команди зі студентками Херсонського базового медичного коледжу закінчилася з рахунком 2:0 на користь студенток Бериславського педагогічного коледжу. Після перемоги наша команда очікувала суперника, який повинен був визначитися в зустрічі між командами Херсонського політехнічного коледжу та Новокаховського політехнічного коледжу, ця зустріч закінчилася з рахунком 2:0 на користь студенток з Нової Каховки.
О 13.50 на майданчик вийшли давні суперники, збірні команди Бериславського педагогічного коледжу та Новокаховського політехнічного коледжу. В зональних змаганнях студентки з Нової Каховки перемогли нашу команду з мінімальним рахунком 2:1. В запеклій боротьбі визначився переможець, з рахунком 3:0 (25:22, 22:19, 25:16) взявши реванш за поразку в  Бериславі, перемогла команда Бериславського педагогічного коледжу.

Отже чемпіонами області серед команд вищих начальних закладів типу: коледж, технікум стали студентки:
Сакменова Олена
Мошта Яна
Білоус Юлія
Бацула Тетяна
Гинжу Ауріка
Чудюк Яніна
Козак Ольга
Ушкало Світлана
Аннас Світлана
Стрельнік Світлана
Вітаємо наших переможців!!!

Переглянути фотографії з волейболу  можна у фотогалереї>>>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.