Обласні змагання з шахів

20170215_11355215 лютого 2017 року на базі  Херсонського державного аграрного університету відбулися змагання з шахів серед вищих навчальних закладів типу: технікум, коледж за програмою ХІІІ обласної Універсіади.

На старт вийшло 12 команд дівчат та 13 команд юнаків.  Учасники змагань були поділені на дві групи (колова система).
Наш навчальний заклад на змаганнях представляли студенти, Єфремова Анастасія (232 гр) та Кузнецов Олександр  (113 гр) .
Анастасія на груповому етапі змагань не мала собі рівних вийшовши в фінал, але нажаль суперниця (неодноразовий призер першості області та України) виявилася сильнішою в результаті Анастасія посіла почесне 2 місце в загальному заліку.

20170215_124801

Не так радісно було Олександру, до нього в групу за жеребом потрапили два кандидати в майстри спорту, але наш студент дав справжній бій майстрам. В боротьбі за друге місце в групі він переграв свого суперника в додаткових бліц-партіях з рахунком 2-1. Із другого місця він вийшов з групи боротися за третє місце в загальному заліку, де на нього чекав ще один кандидат в майстри спорту. В запеклій боротьбі Олександр зайняв 4 місце в загальному заліку.

Вітаємо наших спортсменів та тренера команди Ю.А. Красніцького!