Підсумки проведення ХІІ обласної Універсіади 2014-2015 н.р.

Відповідно календарному плану спортивно-масових заходів обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, положенню про XII обласну Універсіаду 2014-2015 навчального року проводились змагання з семи видів спорту серед студентів вищих навчальних закладів типу: коледж, технікум.
На І та ІІ етапах змагань за програмою XII Універсіади прийняло участь 28560 юнаків і дівчат.
На відповідному організаційному рівні і масово проходили змагання у Херсонському державному університеті, Херсонському національному технічному університеті, Херсонському державному аграрному університеті, Херсонському політехнічному коледжі, Херсонському базовому медичному коледжі, Бериславському педагогічному коледжі, Бериславському медичному коледжі, Новокаховському приладобудівному технікумі та інших.
У фінальній частині XII обласної Універсіади прийняло участь 1828 студентів. Загальнокомандні показники та результати у фінальних змаганнях підтвердили, що провідні позиції в організації позанавчальної фізкультурно-масової та спортивної роботи серед студентської молоді займають ті вищі навчальні заклади, які стали переможцями та призерами XII обласної Універсіади.

Резкльтати змагань XII обласної Універсіади 2014-2015 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів типу: коледж, технікум можна передивитися тут >>>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.